Codziennie 10 nowych wyselekcjonowanych past!

REKLAMA:

Losowy

loading...

Stopy i Karyna

Dodany przez ProfesorMarian w dniu 2015-12-19 23:43:45 | 0 0 1213

Ostatnio poznałem fajną dziewczyne. Gadaliśmy ze sobą bardzo często, odnajdowaliśmy wspólny język. Była to wyjątkowa kobieta z urodą 9/10. Po dwóch tygodniach znajomości narodziło się miedzy nami uczucie i zaczęliśmy coś poważniejszego. Jakiś czas później loszka zaprosiła mnie do siebie, abym poznał jej rodziców, i żebyśmy spędzili wspólnie przyjemnie czas, a ja już wiedziałem jak ten czas wykorzystam. Zdawałem sobie sprawe, że nie będziemy sami w domu, ale można to robić po cichu jeżeli jest to konieczne. Miał być to mój pierwszy raz i wiedziałem, że będzie cudowanie. Cóż... Tak to sobie zaplanowałem, jednak los lubi płatać figle.

Stałem przed drzwiami do jej domu, odpierdolony szykownie niczym na wigilie i czekałem aż otworzy drzwi. Użyłem najlepszych perfum jakie miałem, takich, które używam tylko w specjalnych okolicznościach. Przed rodzicami loszki trzeba było zrobić należyte wrażenie.
  Wkońcu otworzyły...POKAŻ CAŁĄ PASTE ˇ
Plus Minus 0( 3 )
zgłoś +fav.
  Rozwiń komentarze (0)  
Do góry
Obecnie mamy 13 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 13 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 1636
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych